O Nas

English One rozpoczynał swoją działalność jako filia międzynarodowej szkoły języka angielskiego EF English First. Przez lata korzystaliśmy z programów nauczania instytucji szkoleniowej o 40 letniej tradycji, jednakże pragnąc jeszcze lepiej wdrażać nauczanie języka angielskiego w polskich warunkach postanowiliśmy stworzyć własną markę i nową jakość.

Naszym celem jest jak najskuteczniejsze nauczanie języka angielskiego, niezależnie od Państwa wieku,aktualnego poziomu zaawansowania i zdolności językowych.

Profesjonalni wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem i zdolnościami pedagogicznymi, bezstresowo i w odpowiednim tempie przejdą z Państwem drogę do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Wierzymy, że o jakości szkoleń decyduje kadra nauczycielska, dlatego też nasi wykładowcy z którymi współpracujemy od początku są starannie weryfikowani i doskonale sprawdzają się w swojej roli.

Zajęcia prowadzone są zarówno przez doskonałych lektorów polskich jak i lektorów anglojęzycznych z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Metodyka nauczania przyjęta przez nas łączy praktykę komunikacyjną z doskonaleniem podstawowych sprawności językowych: mówienia, czytania, pisania, słuchania.

W zależności od Twoich potrzeb możesz dobrać odpowiedni dla siebie system nauczania, częstotliwość i godziny zajęć. W English One zajęcia odbywają się w systemie modułowym lub jako programy roczne. Jeden moduł odpowiada jednemu poziomowi zaawansowania.
Kursy roczne składają się z 2 modułów. Każdy moduł możesz ukończyć w tempie dopasowanym do Twoich możliwości.